ویزا کارت و مستر کارت

خرید ، فروش و صدور کارت اعتباری بین المللی
ویزا کارت و مستر کارت

ویزا کارت و مستر کارت به صورت فیزیکی و مجازی

 

 تجارت الکترونیک که مشمول خریدهای آنلاین اینترنتی میگردد بعنوان سریعترین و کم هزینه ترین روش تجارت ، ضرورت بی چون و چرای این قرن بوده و سریعترین ، ارزانترین و ساده ترین روش مبادله پول (در مقایسه با سایر روشهای پیچیده بانکی ) بین خریدار و فروشنده در تجارت الکترونیک از طریق ابزاری بنام کارت اعتباری صورت می پذیرد.
بنابراین چنانچه قصد دارید که کالا و یا خدماتی را از سایتهای مورد علاقه خود مستقیما” و  آنلاین دریافت نمائید ، اولین ابزار مورد نیاز ، داشتن کارت اعتباری جهت پرداخت وجه کالا به فروشنده میباشد.
از رایج ترین کارتهای اعتباری بین المللی که بالاترین کاربرد را برای دارنده کارت در بر دارد ،میتوان به ویزاکارت و مسترکارت اشاره کرد که هر دو نوع کارت مربوط به موسسات مالی بسیار معتبر آمریکائی میباشند. تنها بانکها و موسسات معتبر بین الملی در سراسر جهان امکان دریافت مجوز صدور این نوع کارتها را خواهند داشت .باید توجه داشت که سرویسها و امکانات متفاوتی برای استفاده از کارت وجود دارد که باعث تنوع کارتها و اسمهای خاص برای آنان گردیده است . اعم از Credit Card، Debit Card ، Prepaid Card ، …بانکها و مؤسسات مالی و اعتباری با توجه به اعتبار مشتریانشان و بصورتهای مختلف کارت را در اختیار آنها قرار میدهندبرخی از سایتها محصول یا خدماتی را جهت فروش بصورت آنلاین ارائه می کنند، طریقه پرداخت پول به آنها از طریق کارت اعتباری می باشد. در حال حاضر استفاده از کارت اعتباری جهت پرداخت و خرید از سایتهای اینترنتی بسیار پر مصرف می باشد.

 

جهت اطلاع از تعرفه های ما به بخش تعرفه ها و هزینه های ویزاکارت و مسترکارت را مشاهده نمایید و یا با شماره تلفن شرکت تماس بگیرید.